TRF BIO 150

Yacco TRF BIO yağı , motorlu testere zincirleri için biyolojik olarak parçalanabilen bir yağdır.

Yacco TRF BIO yağı , yüksek dönüş hızlarında ve/veya yüksek çalışma sıcaklıklarında dönen zincirlerin etkin şekilde yağlanması için geliştirilmiştir. Bu ürün, ağaç türünden bağımsız olarak büyük motorlu testereler ve biçerdöverler dahil tüm makine türleri için önerilir.

Özellikler ve avantajlar

Yacco TRF BIO yağı , çevrenin ve özellikle hassas doğal alanların (su yolları, kanallar, göller, göletler, deniz ortamları, korunan alanlar vb.) optimum düzeyde korunması için tamamen biyolojik olarak parçalanabilen bir yağdır.

Yacco TRF BIO yağı , düşük ve yüksek sıcaklıklarda çok iyi davranış göstererek her mevsimde ve her bölgede kullanıma olanak tanır. Aynı zamanda, çok yüksek hızlar da dahil olmak üzere zorlu hizmet koşulları altında bile mükemmel yağlama sağlayan hizmette çok iyi yapışma ve viskoziteler sunar.

Yacco TRF BIO yağı , ekipmanın (kılavuzlar, zincirler vb.) daha iyi korunması için azaltılmış sürtünme ile piyasadaki çoğu yağdan daha düşük yağ tüketimi sağlar.

Özellikler

Doğal hammaddelerden ve biyolojik olarak parçalanabilen yapıştırıcı maddeden formüle edilerek %100 biyolojik olarak parçalanabilir.

RAL UZ 64’e göre hızla biyolojik olarak parçalanabilen yağlayıcılar için Alman eko-etiketi “Blauer Engel” gerekliliklerine uygundur.