TRANSMI 4 10W

Yacco TRANSMI 4 SAE 10W yağı, hidrolik şanzıman için bir deterjan yağıdır.

Yacco TRANSMI 4 SAE 10W yağı , aşağıdaki özelliklerden birini karşılayan bir SAE 10W yağlayıcının kullanılmasını gerektiren tüm uygulamalar için uygun bir üründür: Caterpillar TO4, Allison C4, Komatsu TO10 veya ZF-TE-ML- 03C.

Ana uygulamalar: genel olarak bayındırlık işleri makinelerinin ve tarım ekipmanlarının hidrolik devreleri ve hidrostatik şanzımanları, özellikle ekipman ve Komatsu için önerilir.

Özellikler ve avantajlar

Yacco TRANSMI 4 SAE 10W yağı , Caterpillar TO-2 spesifikasyonunu karşılayan SAE 10W motor yağlarına kıyasla aşınmaya karşı daha iyi koruma sağlar,

Yacco TRANSMI 4 SAE 10W yağı , yüksek çinko içeriğine ve endüstriyel hidrolik yağlara (HM veya HV) kıyasla daha iyi aşınma önleyici özellikler sağlayan ve su dağılımını destekleyen özel katkı maddelerine sahiptir.

Yacco TRANSMI 4 SAE 10W yağı , oksidasyon ve korozyona karşı mükemmel korumanın yanı sıra, yüksek basınçlı pompaların aşınmasına karşı koruma sağlayan, kullanımdaki yağın dikkate değer bir stabilitesini sunar. Ayrıca köpürmeye karşı mükemmel koruma sağlar.

Yacco TRANSMI 4 SAE 10W yağı , elastomerlerle mükemmel uyumluluk sağlar, belirli üreticilerin gereksinimlerini karşılayacak bir deterjan formülasyonuna sahiptir.

Özellikler

Allison C4

Tırtıl TO-4

Komatsu TO10 (KES 07-868-1)

ZF TE-ML 03C