MVX SCOOT 4 SYNTH 5W40

Bu ürün, Uluslararası Motosiklet Federasyonu (FIM) tarafından onaylanan Kaliteli Ürün 2021-2023’tür .

Yacco MVX SCOOT 4 SYNTH 5W40 yağı , daldırılmamış kavramaya sahip tüm deplasmanlara sahip 4 zamanlı scooterların yağlanması için %100 sentetik bir yağdır. Bu yağ, katalitik konvertörlerle uyumludur ve soğuk çalıştırma sırasında optimum yağlamayı garanti eder.

Yacco MVX SCOOT 4 SYNTH 5W40 yağı , yakıt tüketimini ve egzozdan kaynaklanan zararlı partikül emisyonlarını azaltarak çevreyi korur .

Özellikler ve avantajlar

Yacco MVX SCOOT 4 SYNTH 5W40 yağı ,  hizmet ne olursa olsun mükemmel yağlama sağlayan SAE 5W-40 derecesine sahiptir: şehirde veya yolda, ağır yükte veya değil.

Yacco MVX SCOOT 4 SYNTH 5W40 yağı  , katalitik konvertörler üzerindeki etkiyi sınırlamak için azaltılmış kül içeriğine sahip teknolojiden yararlanır , optimum motor temizliğini garanti etmek için çok iyi düzeyde temizleme ve dağıtma sağlar.

Yacco MVX SCOOT 4 SYNTH 5W40 yağı , özellikle yüksek devirlerde ve çalıştırma aşamalarında mükemmel motor koruması sağlar.

API SM spesifikasyonu ile uyumlu olan MVX Scoot 4 Synth, en son üreticilerin gereksinimlerini aşar ve ayrıca daha düşük performans seviyesinde bir yağ gerektiren motorlar için uygundur (API SL, API SJ, vb.).

Özellikler

API SN

Formulation “Low Emission”