MVX QUAD 4 SYNTH 5W40

Yacco MVX Quad 4 SYNTH 5W40 yağı , 4 zamanlı motorlu dörtlüler için %100 sentetik bir yağdır.

Yacco MVX Quad 4 SYNTH 5W40 yağı , en zorlu kullanım koşullarında ve her mevsim en son teknolojilerle donatılmış dörtlüler için özellikle önerilir. Entegre dişli kutularını yağlar ve dişli kutusu/debriyaj grubu için güçlendirilmiş koruma sağlar (JASO MA2 onayı).

Yacco MVX Quad 4 SYNTH 5W40 yağı her türlü kullanım için uygundur (spor, profesyonel veya boş zaman). Ana dörtlü üreticilerin teknik gereksinimlerini büyük ölçüde aşıyor.

Özellikler ve avantajlar

Yacco MVX Quad 4 SYNTH 5W40 yağı , çok yüksek sıcaklıklarda iyi viskozite davranışıyla birlikte, çalıştırma sırasında optimum ve anında yağlama sağlayan SAE 5W-40 derecesine sahiptir. Viskozite indeksini iyileştiren yüksek performanslı katkı maddeleri, kesilmeye karşı çok dayanıklıdır ve motorun ve dişli kutusunun en iyi şekilde korunması için hizmette viskozitelerin korunmasına izin verir.

Yacco MVX Quad 4 SYNTH 5W40 yağı , mükemmel motor temizliği sağlayan mükemmel temizlik ve dağılma seviyeleri sunar. %100 sentetik bileşimi yağ tüketimini en aza indirir.

Yacco MVX Quad 4 SYNTH 5W40 yağı , JASO MA2 gereksinimlerine uygun yüksek bir sürtünme katsayısına sahiptir ve “debriyaj kayması” fenomenini önlemeye yardımcı olur.

Özellikler

API SL

JASO T903:2011 MA2