MVX QUAD 4 10W40

Yacco MVX Quad 4 10W40 yağı , 4 zamanlı motorlu dörtlüler için yarı sentetik bir yağdır.

Yacco MVX Quad 4 10W40 , kullanım türü (spor, profesyonel veya boş zaman) ne olursa olsun, 4 zamanlı motorlu dörtlüler için yarı sentetik SAE 10W-40 motor yağıdır. Vites seçimini iyileştirirken, yağ banyosunda (JASO MA2) şanzıman ve debriyaj için özel koruma sağlayan bir formülasyona sahiptir.

Yacco MVX Quad 4 10W40 yağı , ana dörtlü üreticilerin teknik gereksinimlerini fazlasıyla aşmaktadır.

Özellikler ve avantajlar

Yacco MVX Quad 4 10W40 yağı , mükemmel debriyaj çalışmasına izin veren uygun sürtünme özelliklerine sahiptir.

Yacco MVX Quad 4 10W40 yağı , motor ve şanzıman dişlilerinin aşınmaya karşı mükemmel korunmasını sağlayarak tüm bileşenlerin uzun ömürlü olmasını sağlar. 10W-40 sınıfı, soğuk çalıştırmayı kolaylaştırır ve çalıştırma sırasında hızlı yağlama sağlar.

Yacco MVX Quad 4 10W40 yağı , motoru temiz tutmak ve tortu oluşumuna karşı optimum koruma sağlamak için iyi düzeyde dağılma ve temizleme özelliğine sahiptir. Aynı  zamanda, yağın özelliklerinin kullanımda korunmasını sağlayan çok iyi kesme direnci sunar.

Yacco MVX Quad 4 10W40 yağı , son dörtlüler ve özellikle kirletici emisyonları azaltmak için tasarlanmış olanlar için mükemmel şekilde uygundur. Ayrıca katalitik konvertörlerin daha iyi korunması için azaltılmış fosfor içeriğine sahip bir katkıya sahiptir.

Özellikler

API SL

JASO MA2