Lube V 0W20

Yacco LUBE V 0W-20 , yakıt ekonomisi “Mid SAPS” teknolojisine sahip %100 sentetik bir yağdır .

Yacco LUBE V 0W-20 yağı , en yeni nesil motorları yağlamak için mükemmel akışkanlığa sahip %100 sentetik bir yağdır. Üretici, Volvo VCC RBSO-2AE 0W-20 spesifikasyonuna uygun bir yağ kullanılmasını önerdiğinde, özellikle Volvo Drive-E motorlarının (2013’ten itibaren 4 silindirli benzinli ve dizel motorlar) yağlanması için önerilir. Üretici, SAE 0W-20 ACEA C5 yağının kullanılmasını önerdiğinde veya kullanımına izin verdiğinde, diğer tüm motorlar için de uygundur.

Özellikler ve avantajlar

Yacco LUBE V 0W-20 yağının düşük viskozitesi (Sınıf SAE 0W-20), yakıt tasarrufunu optimize etmek ve emisyonların (CO2, NOX, partiküller, vb.) motorun aşınmaya karşı mükemmel korunması.

Yacco LUBE V 0W-20 yağı , Dizel Partikül Filtrelerinin (DPF) ömrünü artırmak ve katalizörleri daha iyi korumak için kül, kükürt ve fosfor içeriğini azaltmıştır.

Yacco LUBE V 0W-20 yağı , motorları mükemmel bir temizlik durumunda tutmak için iyi bir deterjan seviyesi sunar. Mükemmel kayma kararlılığı, yüksek sıcaklıklarda iyi yağlama sağlamaya yardımcı olmak için Volvo gereksinimlerine uygun olarak 100°C ve 150°C’de yeterli viskoziteyi korur.

Yacco LUBE V 0W-20 yağı , aracın kullanımı ne olursa olsun en zorlu kullanım koşullarını karşılamak üzere formüle edilmiştir: şehir, yol, otoyol vb.

Onaylar
Volvo VCC RBSO-2AE 0W-20

Özellikler
ACEA C5

API SN’si