Lube R 5W30

Yacco LUBE R 5W30 , “Low SAPS” teknolojisine sahip dizel motorlar için %100 sentetik bir yağdır .

Yacco LUBE R 5W30 yağı , çoğu Renault’nun (RN0720 yağ gerektirir) ve bazı Mercedes’in (MB Onaylı 226.51 yağ gerektirir) partikül filtreli dizel motorlarının yağlanması için özel olarak geliştirilmiştir. Üretici tarafından SAE 5W-30 sınıfında bir ACEA C4 yağının kullanılması önerildiğinde, Partikül Filtreleri (DPF) ile donatılmış en yeni nesil dizel motorlar, binek otomobiller ve hafif ticari araçlar için uygundur. Fiat (Talento), Infiniti, Mitsubishi, Nissan, Samsung (QM3), Suzuki (Grand Vitara), vb. Örnekler.

Özellikler ve avantajlar

Yacco LUBE R 5W30 yağı , oksidasyona karşı olağanüstü direnç sağlayan %100 sentetik bir formülasyona sahiptir: motor performansını korur ve uzun ömürlü olmasına katkıda bulunur.

Yacco LUBE R 5W30 yağı , soğukken daha iyi davranış için SAE 5W derecesine sahiptir: başlangıçtan itibaren neredeyse anında ve optimum yağlama. Yüksek HTHS’si, çok yüksek sıcaklıklarda kesilmeye karşı mükemmel direnç sağlar: çok stresli olduğunda bile motorun güçlendirilmiş koruması.

Yacco LUBE R 5W30 yağı , partikül filtrelerinin ve katalitik konvertörlerin ömrünü uzatan, düşük kül, fosfor ve kükürt içeriğine sahip “Düşük SAPS” katkısına sahiptir, bu
da zararlı emisyonların (partikül vb.) .

Onaylar
Renault RN0720: 2.2 dCi FAP hariç Renault FAP dizel motorları ve RN17 yağı gerektiren motorlar.

Mercedes-Benz MB Onayı 226.51

Özellikler
ACEA C4, ACEA C3 performansı