Lube P 0W30

Yacco LUBE P 0W30, “Mid SAPS” teknolojisine sahip dizel ve benzinli motorlar için %100 sentetik bir yağdır.

Yacco LUBE P 0W30, binek ve ticari araçlardaki benzinli ve dizel motorlar için çok yüksek kaliteli %100 sentetik “Yakıt Ekonomisi” yağıdır.

Yacco LUBE P 0W30 yağı , PSA B71 2312 yağı gerektiren PSA grubunun (Peugeot/Citroën/DS) en yeni motorları için özel olarak geliştirilmiştir: blue-HDI, hibrit araçlar, Stop & Start sistemli motorlar, vb. ACEA C2, bu yağ, ACEA C2 SAE 0W-30 yağının kullanımına atıfta bulunan diğer markaların dizel ve benzinli motorları için de uygundur: Fiat Group (Alfa Roméo, Fiat, Jeep, Lancia), Honda, Hyundai, Kia, Lexus , Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Toyota, vb.

Özellikler ve avantajlar

Yacco LUBE P 0W30 yağı , SAE 0W-30 derecesine, %100 sentetik bileşime, PSA onayına ve ACEA C2 standardına sahiptir ve önemli ölçüde yakıt tasarrufu sağlar ve kirletici emisyonları ve CO2 emisyonlarını azaltır. Bu yağ ayrıca partikül filtrelerinin (DPF) ömrünü artırmak ve katalizörleri daha iyi korumak için “Orta SAPS” teknolojisine (azaltılmış kül, kükürt ve fosfor içeriği) sahiptir.

Yacco LUBE P 0W30 yağı , motor aşınmasına ve kirlenmeye karşı gelişmiş koruma ve dış sıcaklıktan bağımsız olarak çalıştırmayı kolaylaştırmak için düşük sıcaklıklarda olağanüstü davranış sunar.

Yacco LUBE P 0W30 yağı böylece yağ değişimleri arasında tam bir güvenlik içinde uzun aralıklar gerçekleştirmeyi mümkün kılar.

Onaylar
PSA B71 2312 (Eski 2017)

Özellikler
ACEA C2