Lube HY 0W20

Yacco LUBE HY 0W20 , %100 sentetik yakıt tasarruflu bir yağdır.

Yacco Lube HY 0W20 yağı , düşük viskoziteli %100 sentetik bir yağdır. Daha iyi çevre koruması için yakıt tüketimini azaltmak ve CO2 emisyonlarını sınırlamak için benzinli motorların ve hibrit motorların yağlanmasında özellikle önerilir.

Üretici aşağıdaki özelliklerden birine sahip bir SAE 0W-20 yağı önerdiğinde, herhangi bir motorda Yacco Lube HY 0W20 yağının kullanılması önerilir: API SN, API SN-RC (Kaynak Koruma), ILSAC GF-5 veya GM- dexos1TM/GM-dexos1TM GEN 2. Bu öneriler Cadillac, Chevrolet, Honda, Hyundai, Jeep, Kia, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki, Toyota vb. gibi birçok markanın benzinli motorlarında giderek yaygınlaşıyor.

Özellikler ve avantajlar

Yacco Lube HY 0W20 yağının düşük viskozitesi (Sınıf SAE 0W-20), yakıt tasarrufunu optimize etmek ve kirletici emisyonların ve CO2 emisyonlarının azaltılmasını desteklemek için yağın motorda daha hızlı dolaşmasını sağlarken motorun aşınmaya karşı mükemmel korunmasını sağlar.

Yacco Lube HY 0W20 yağı , LSPI risklerini sınırlamak için magnezyum ve sınırlı kalsiyum içeriği içeren deterjanlar kullanan bir formülasyon sunar . Yakıt ekonomisi ve çevre koruma hususlarının önemli olduğu hibrit motorlar için özellikle önerilir .

Yacco Lube HY 0W20 yağı tortu oluşumunu büyük ölçüde sınırlar ve motoru tıkamamak için bu tortuları yağda asılı tutar.

Onaylar
API SP-RC

API SN PLUS (Resource Conserving)

ILSAC GF-6A (Surpasse API SM/ SL, ILSAC GF-5)

Özellikler
GM dexos1 TM GEN 2

GM 4718M, GM 6094M ve Chrysler MS 6395 gereksinimlerini aşar.