Lube F 0W30

Yacco LUBE F 0W30, “Mid SAPS” teknolojisine sahip dizel ve benzinli motorlar için %100 sentetik bir yağdır.

Yacco LUBE F 0W30 yağı ,  binek ve ticari araçlardaki benzinli ve dizel motorlar için çok yüksek kaliteli %100 sentetik “Yakıt Ekonomisi” yağıdır.

Yacco LUBE F 0W30 yağı , Ford WSS M2C950-A yağının kullanılmasını öneren Ford dizel motorlarının ve ST JLR03 yağının kullanılmasını öneren Jaguar Land Rover dizel motorlarının gereksinimlerini karşılamak üzere özel olarak geliştirilmiştir.

Yacco LUBE F 0W30 yağı , ACEA C2 SAE 0W-30 yağının kullanılmasını tavsiye eden veya kullanımına izin veren araçların dizel/benzinli motorları için de uygundur. Birçok markadan örnekler: Alfa Romeo, Fiat, Lancia, Honda, Iveco VU, Hyundai, Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Toyota, vb.

Özellikler ve avantajlar

Yacco LUBE F 0W30 yağı , SAE 0W-30 sınıfı, %100 sentetik bileşim, Ford ve Jaguar Land Rover onayı, önemli ölçüde yakıt tasarrufu, CO2 emisyonlarının ve kirletici emisyonların azaltılmasını sağlayan ACEA C2 özelliği sunar.

Yacco LUBE F 0W30 yağı , Dizel Partikül Filtrelerinin (DPF) ömrünü artırmak ve katalizörleri daha iyi korumak için “Orta SAPS” teknolojisine (azaltılmış kül, kükürt ve fosfor içeriği) sahiptir.

Yacco LUBE F 0W30 yağı , motor aşınmasına ve kirlenmeye karşı gelişmiş koruma sağlar ve dış sıcaklıktan bağımsız olarak çalıştırmayı kolaylaştırmak için düşük sıcaklıklarda olağanüstü davranış sağlar.

Yacco LUBE F 0W30 yağı böylece tam bir güvenlik içinde daha uzun yağ değişim aralıklarına izin verir.

Özellikler
WSS-M2C950-A Ford onayı

ST JLR.03.5007 Jaguar Land Rover onayı

ACEA C2