LUBE GDI 5W30

Yacco LUBE GDI 5W30 yağı , benzinli motorlar için %100 sentetik bir yağdır.

Yacco LUBE GDI 5W30 , üreticinin SAE 5W-30 API SP-RC (Kaynak Koruma), ILSAC GF-6A veya GMdexos1TM yağının kullanılmasını önerdiği durumlarda benzinli motorların yağlanması için önerilen %100 sentetik bir yağdır
.

Yacco LUBE GDI 5W30 yağı , düşük hızlı ön ateşleme olgusuna (LSPI: Düşük Hızlı Ateşleme Öncesi) duyarlı, doğrudan enjeksiyonlu veya değil, son zamanlardaki benzinli motorlar için özellikle önerilir. LSPI risklerini önlemedeki bu performans, API SP-RC ve GM-dexos1TM Gen 2 onayları ile doğrulanmıştır.

Özellikler ve avantajlar

Yacco LUBE GDI 5W30 yağı , kalsiyum bazlı deterjanların özel kullanımına kıyasla LSPI risklerini sınırlamak için magnezyum içeren deterjanlar kullanan bir formülasyona sahiptir. Sürtünme düzenleyiciler yakıt tasarrufu sağlar ve CO2 emisyonlarının azaltılmasını iyileştirir.

Yacco LUBE GDI 5W30 yağı , en yeni nesil benzinli araçlar için geliştirilmiştir, geriye dönük uyumludur ve çoğu eski benzinli motoru yağlamak için mükemmel şekilde uygundur.
Son teknoloji katkı maddeleri, aşınmayı azaltmak ve motor ömrünü en üst düzeye çıkarmak için motoru soğutur, yağlar ve temizler.

Ürün Fransa dışında da 1L, 2L, 4L ve 208L olarak mevcuttur.


Onaylar
API SP-RC (kaynak tasarrufu sağlayan), SN Plus, SN-RC ve SN’den daha iyi performans gösterir

ILSAC GF-6A

Özellikler
GM-dexos1TM Gen2

Aşağıdaki özelliklerin performansını aşar:
Chrysler MS 6395; Ford WSS-M2C946-A; GM6094M.