HYDRO GREEN SAT-46

Yacco HYDRO GREEN SAT46 , %100 sentetik, doymuş ester, biyolojik olarak parçalanabilen bir hidrolik yağdır .

Yacco HYDRO GREEN SAT46 , doymuş sentetik esterlere (HEES-S tipi) dayalı, yüksek performanslı, biyolojik olarak parçalanabilen bir hidrolik yağdır. Biyolojik olarak parçalanabilen bir yağ gerektiğinde veya çevrenin korunması istendiğinde uzun yağ değişim aralıklarına sahip hidrolik sistemlerin yağlanması için önerilir.

Yacco HYDRO GREEN SAT46 yağı birçok uygulama alanında kullanılabilir: tarım, bayındırlık işleri, ormancılık, denizcilik (kilit kontrolü), eğlence (dağ aktiviteleri, spor alanlarının bakımı, golf sahaları vb.)

Özellikler ve avantajlar

Yacco HYDRO GREEN SAT46 yağı , çevre dostu ürünler için gerekli kriterlere uyarken, performansı ve hizmet ömrünü (bitkisel bazlı sıvılardan ve doymamış ester bazlı sıvılardan daha iyi stabilite) optimize etmek için doymuş esterlerle formüle edilmiştir.

Yacco HYDRO GREEN SAT46 yağı , yüksek düzeyde biyolojik olarak parçalanabilirliğe sahiptir ve ekotoksik olmayan bileşenler kullanır. Formülasyonu yosun, su piresi ve balıklara karşı ekotoksisite olmadığını doğrulamak için test edilmiştir (OECD 201, 202 ve 203).

Yacco HYDRO GREEN SAT46 yağı , elastomerlerle (NBR, FPM, AC6, AU) mükemmel uyumluluk sağlar.

Yacco HYDRO GREEN SAT46 yağı çok iyi aşınma önleyici özellikler ve mükemmel filtrelenebilirlik sağlar. Doymamış veya doymuş esterlere dayalı mineral, bitkisel ve sentetik hidrolik yağlar ile uyumludur.

Kullanım için önlemler

Depolama : Su girmesini önlemek için ambalajın kapalı olarak saklanması tavsiye edilir.
Kullanım: kurulumun HEES-S tipi hidrolik sıvı ile çalışmaya uygun olup olmadığını kontrol edin (Contaların yapısı, kullanılan malzemeler, filtrasyon elemanları, boyalar vb.).

Kullanımda : Devredeki suyun düzenli olarak boşaltılması tavsiye edilir.

Yağ değişimi: değiştirme aralığı ekipmana ve uygulamaya bağlıdır. Düzenli hizmet içi inceleme analizleri yapın
ve üreticinin tavsiyelerine uyun.

Özellikler

AFNOR NF E 48-602 HV46

ISO 6743/4 HV46