HYDRO GREEN HV46

Yacco HYDRO GREEN HV46 yağı , biyolojik olarak parçalanabilen, %100 sentetik bir hidrolik yağdır.

Yacco HYDRO GREEN HV46 yağı , biyolojik olarak parçalanabilen yağların kullanılması gerektiğinde veya çevrenin korunması istendiğinde hidrolik sistemlerin yağlanması için önerilir.

Yacco HYDRO GREEN HV46 yağı birçok uygulama alanı için uygundur: tarım, bayındırlık işleri, ormancılık, denizcilik (kilitlerin hidrolik kontrolü), eğlence (dağ aktiviteleri, spor alanlarının bakımı, golf sahaları vb.).

Özellikler ve avantajlar

Yacco HYDRO GREEN HV46 yağı , çevre dostu ürünler için gerekli kriterlere uyarken, performansı ve hizmet ömrünü (bitki bazlı sıvılardan daha iyi stabilite) optimize etmek için yenilenebilir kökenli bir ester ile formüle edilmiştir.

Yacco HYDRO GREEN HV46 yağı , yüksek düzeyde biyolojik olarak parçalanabilirliğe sahiptir ve ekotoksik olmayan bileşenler kullanır. Formülasyonu yosun, su piresi, balıklara karşı ekotoksisite olmadığını doğrulamak için test edilmiştir (OECD standartları 201, 202 ve 203),

Yacco HYDRO GREEN HV46 yağı , geniş bir sıcaklık aralığında kullanıma izin veren yüksek viskozite indeksine ve düşük akma noktasına sahiptir, mineral ve bitkisel bazlı hidrolik yağlarla uyumludur.

Yacco HYDRO GREEN HV46 yağı ayrıca daha iyi devre koruması için antioksidan, aşınma önleyici ve korozyon önleyici katkı maddelerine sahiptir.

Kullanım için önlemler

Depolama : Su girmesini önlemek için ambalajın kapalı olarak saklanması tavsiye edilir.

Kullanım : kurulumun HEES tipi hidrolik sıvı ile çalışmaya uygun olup olmadığını kontrol edin (conta tipi, kullanılan malzemeler, filtreleme elemanları, boyalar vb.). Serviste, suyun devreden düzenli olarak boşaltılması tavsiye edilir.

Yağ değişimi: değiştirme aralığı ekipmana ve uygulamaya bağlıdır. Düzenli hizmet içi inceleme analizleri yapın ve üreticinin tavsiyelerine uyun.

Özellikler

Sentetik ester (HEES tipi sıvı)

ISO 6743/4 kat. YG 46