HYDRO ESTER HV46

Yacco HYDRO ESTER HV46 , %100 sentetik ester bazlı bir hidrolik yağdır. 

Yacco HYDRO ESTER HV46 yağı birçok uygulama alanında kullanılabilir: tarım, bayındırlık işleri, ormancılık, denizcilik (kilitlerin hidrolik kontrolü), eğlence (dağ aktiviteleri, spor alanlarının bakımı, golf sahaları vb.).

Özellikler ve avantajlar

Yacco HYDRO ESTER HV46 yağı , performansı ve kullanım ömrünü optimize etmek için ester bazlı bir formüle sahiptir (bitki bazlı sıvılardan daha iyi stabilite). Geniş bir sıcaklık aralığında kullanıma izin veren yüksek viskozite indeksine ve düşük akma noktasına sahiptir. Mineral ve bitki bazlı hidrolik yağlarla uyumludur ve daha iyi devre koruması için antioksidan, aşınma önleyici ve korozyon önleyici katkı maddelerine sahiptir.

Kullanım için önlemler

Depolama: Su girmesini önlemek için ambalajın kapalı olarak saklanması tavsiye edilir.

Kullanım: kurulumun HEES tipi hidrolik sıvı ile çalışmaya uygun olup olmadığını kontrol edin (conta tipi, kullanılan malzemeler, filtreleme elemanları, boyalar, vb.). Serviste, suyun devreden düzenli olarak boşaltılması tavsiye edilir.

Yağ değişimi: değiştirme aralığı ekipmana ve uygulamaya bağlıdır. Düzenli hizmet içi inceleme analizleri yapın ve üreticinin tavsiyelerine uyun.

Özellikler

Sentetik ester (HEES tipi sıvı)

ISO 6743/4 kat. YG 46