HX 1000 2T

Yacco HX 1000 2T yağı , Ester – Duman Önleyici 2 zamanlı bahçe motorları için %100 sentetik bir yağdır.

Yacco HX 1000 2T yağı , çok yüksek hızlarda veya çok ağır koşullarda çalışan bahçe ekipmanlarının 2 zamanlı motorlarının yağlanması için özel olarak tasarlanmış ve tavsiye edilmiştir. Ayrı yağlama ve karışımlar için uygundur. Üreticinin tavsiyelerine göre %2 ila %3 dozaj.

Özellikler ve avantajlar

Yacco HX 1000 2T yağı , yüksek sıcaklıklara karşı olağanüstü direnç ve her koşulda etkili yağlama sağlayan esterli %100 sentetik bir yağdır. İyi motor temizliği sağlamak ve tortu, vernik ve sakız oluşumunu önlemek için seçilmiş katkı maddeleri ve bazlara sahiptir.

Yacco HX 1000 2T yağı , kolayca yanan özel bazlar kullanır, bu da mükemmel duman önleme performansı ve tortu oluşumuna karşı iyi koruma sağlar.

Yacco HX 1000 2T yağı , yakıtta anında karışabilirlik sağlayan önceden seyreltilmiş bir yağlayıcıdır. Yağın mavi rengi, karışımdaki varlığını kontrol etmeyi mümkün kılar. Bujilerin boncuklanmasını önler ve egzoz portlarının tıkanmasını önler.

Özellikler

FD AL

HX 1000 2T, Amerikan API standartları ve Japon JASO standartları tarafından tanımlanan performansı büyük ölçüde aşmaktadır.