Galaxy GTS 5W40

Yacco Galaxie GTS 5W40 yağı , %100 sentetik yüksek performanslı bir yağdır.

Yacco Galaxie GTS 5W40 yağı , aşırı koşullarda optimum yağlamayı garanti etmek için formüle edilmiştir. Alman spor motorları için özel olarak geliştirilmiştir: W12, V10, V8 ve 6 silindirli, yüksek gerilimli ve yolda veya pistte kullanılır. Bu ürün, yolda veya pistte kullanılan yüksek stresli spor veya Grand Touring motorlarının gereksinimlerini karşılamak için geliştirilmiştir. DPF (partikül filtresi) olan veya olmayan dizel motorlar için de uygundur.

Bu Galaxie serisi, rekabet türüne, motora ve ayarlara bağlı olarak karşılaşılabilecek farklı koşulları karşılamak için çeşitli viskozitelerde mevcuttur.

Özellikler ve avantajlar

SAE 5W40 kalitesi, yüksek viskozite indeksi sayesinde yüksek sıcaklıklarda mükemmel korumayı garanti ederken, başlangıçtan itibaren mükemmel soğuk davranışı sağlar.
Kesmeye karşı yüksek direnci, kullanım koşulları zorlu olduğunda bile önemli bir sıcak yağ filminin bakımını sağlar.

Yacco Galaxie GTS 5W40 yağı , düşük kül içeriğiyle birlikte tortu oluşumunu önlemek için gelişmiş termal stabilite sağlar ve kirlilik kontrol sistemlerini kirlenmeye karşı korur (DPF, katalitik konvertörler). Mükemmel deterjan ve dağıtıcı özellikleri de iyi motor temizliğinin korunmasına yardımcı olur.