Galaxie RS 0W40

Yacco Galaxie RS 0W40  yağı , %100 sentetik rekabet yağıdır.

Yacco Galaxie RS 0W40 yağı , aşırı koşullarda optimum yağlamayı garanti etmek için polialfaolefinlerle formüle edilmiştir. Başlangıçta turboşarjlı, çok valfli olsun veya olmasın benzinli motorları yağlamak için geliştirildi, ancak bu yağ DPF (Partikül Filtresi) ile donatılmamış dizel motorlar için de uygundur.

Yacco Galaxie RS 0W40 yağı , üreticinin SAE 0W-40 yağı Ford WSS-M2C937-A (Ford Focus RS) veya diğer standartlarla uyumlu bir yağın kullanılmasını önerdiği veya onayladığı durumlarda, yolda veya devrelerde kullanılan yüksek gerilimli spor motorlar için önerilir. aşağıda listelenen özellikler.

Özellikler ve avantajlar

Yacco Galaxie RS 0W40  yağı , mükemmel soğuk davranışı (Sınıf SAE 0W-40) sağlayarak motorun ilk çalıştırmadan korunmasını sağlar ve yakıt tasarrufunu destekler.

Yacco Galaxie RS 0W40 yağı , zorlu çalışma koşullarında bile hizmette iyi bir sıcak yağlama filminin korunmasına izin veren mükemmel kayma direnci sunar.

Yacco Galaxie RS 0W40 yağı , tortu oluşumunu önlemek için gelişmiş termal stabilite sağlar.Çok düşük uçuculuğu, yağ tüketimini en aza indirir.

Yacco Galaxie RS 0W40 yağı mükemmel deterjan ve dispersan özellikleri sunarak iyi motor temizliğinin korunmasını sağlar.