Galaxie A 0W40

Yacco Galaxie A 0W40 yağı , %100 sentetik bir PAO rekabet yağıdır .

Bu %100 sentetik yağ, aşırı koşullarda optimum yağlamayı ve yüksek stresli motorlar için daha uzun ömrü garanti etmek için PAO (PolyAlphaOlefins) ile formüle edilmiştir. Başlangıçta turboşarjlı, çok valfli olsun veya olmasın benzinli motorları yağlamak için geliştirilen bu yağ, DPF (Partikül Filtresi) ile donatılmış veya donatılmamış dizel motorlar için de uygundur.

Yacco Galaxie A 0W40 yağı , Renault grubunun spor motorlarının (Alpine, Renault RS, vb.) gereksinimlerini karşılamak üzere geliştirilmiştir.Bu yağ, SAE yağının kullanılmasını gerektiren diğer tüm motorlar için de önerilir.0W-40 ACEA C3 .

Özellikler ve avantajlar

Yacco Galaxie A 0W40 yağı , soğukken mükemmel davranış sağlar (SAE 0W-40), motoru çalışmaya karşı korur ve emisyonların azaltılmasına yardımcı olur.

Yacco Galaxie A 0W40 yağı , en zorlu kullanım koşullarında (rekabet vb.) yüksek sıcaklıklarda iyi bir yağlayıcı film sağlamak için mükemmel kayma direnci, PAO ve yüksek HTHS ile formülasyon sunar.

Yacco Galaxie A 0W40 yağı , DPF’lerin (Parçacık Filtreleri) ve katalizörlerin optimum korunması için “orta SAPS” katkısına, yağ tüketimini en aza indirmek için çok düşük uçuculuğa ve iyi motor temizliğini koruyan mükemmel deterjan ve dağıtıcı özelliklere sahiptir.