Galaxie 5W30

Yacco Galaxie 5W30 yağı , %100 sentetik rekabet yağıdır.

Yacco Galaxie 5W30 yağı %100 sentetik bir yağlayıcıdır. Aşırı koşullarda optimum yağlamayı garanti etmek için polialfaolefinler ve esterler ile formüle edilmiştir.

Yacco Galaxie 5W30 yağı , özellikle yolda veya pistte kullanılan yüksek stresli spor veya büyük tur motorları için uygundur. Başlangıçta turboşarjlı, çok valfli olsun veya olmasın benzinli motorları yağlamak için geliştirilen bu yağ, LPG motorları ve dizel motorlar için de uygundur.

Yacco Galaxie 5W30 yağı , üreticinin başka bir yerde belirtilen teknik özelliklerden birini karşılayan bir SAE 5W-30 kullanımını önerdiği veya izin verdiği tüm motorlar için önerilir.

Özellikler ve avantajlar

5W sınıfı ve %100 sentetik taban, mükemmel soğuk davranış ve ilk çalıştırmadan itibaren iyi motor koruması sağlar.

Yacco Galaxie 5W30 yağı , yüksek kayma direnci sunarak sıcak yağ filminin zorlu çalışma koşullarında bile hizmette kalmasını sağlar.

Yacco Galaxie 5W30 yağı ayrıca tortu oluşumunu önlemek için gelişmiş termal stabilite sunar. Düşük uçuculuğu yağ tüketimini en aza indirir.

Yacco Galaxie 5W30 yağı , mükemmel deterjan ve dispersan özellikleri sağlayarak iyi motor temizliğinin korunmasını sağlar.

Ürün Fransa’da mevcut değildir.