GALAXY GT 10W60

Yacco Galaxie GT 10W60  , aşırı koşullarda optimum yağlamayı garanti etmek için polialfaolefinler ve yüksek moleküler ağırlıklı esterler ile formüle edilmiş %100 sentetik bir yağdır. Yüksek stresli ve yolda veya pistte kullanılan spor veya büyük tur motorları için tasarlanmıştır.

Yacco Galaxie GT 10W60  yağı , başlangıçta turboşarjlı, çok valfli olsun veya olmasın benzinli motorları yağlamak için geliştirildi. Bu yağ dizel motorlar için de uygundur.

Yacco Galaxie GT 10W60 yağı , üreticinin SAE 10W-60 API SG, SH, SJ, SL, SM, SN, ACEA A3/B3 veya A3/B4 (Alfa Romeo, BMW) kullanımını önerdiği veya onayladığı tüm motorlar için uygundur. , Ferrari, Lancia, Lotus, Maserati, vb.).

Özellikler ve avantajlar

Yacco Galaxie GT 10W60 yağı , kesilmeye karşı mükemmel direnç sağlayarak, ciddi çalışma koşullarında bile önemli bir sıcak yağ tabakasının hizmette kalmasını sağlar.

Yacco Galaxie GT 10W60 yağı , tortu oluşumunu önlemek için gelişmiş termal stabilite sunar. Çok düşük uçuculuğu yağ tüketimini en aza indirir. Ayrıca, iyi motor temizliğinin korunmasına izin veren mükemmel deterjan ve dağıtıcı özellikler sunar.

Son olarak, Yacco Galaxie GT 10W60 yağı soğukken iyi bir davranış sergileyerek ilk çalıştırmadan itibaren iyi motor korumasını garanti eder.