GALAXIE S 10W50

Yacco Galaxie S 10W50  yağı , %100 sentetik bir PAO rekabet yağıdır .

Yacco Galaxie S 10W50  yağı , aşırı koşullarda optimum yağlamayı ve yüksek stresli motorların daha uzun ömürlü olmasını garanti etmek için PAO (PolyAlphaOlefins) ile formüle edilmiştir.

Yacco Galaxie S 10W50 yağı başlangıçta turboşarjlı, çok valfli olsun veya olmasın benzinli motorları yağlamak için geliştirildi, bu yağ DPF (Partikül Filtresi) ile donatılmış dizel motorlar için de uygundur. Spor motorlarının gereksinimlerini karşılamak için geliştirilmiştir. Bu yağ, SAE 10W-50 ACEA C3 veya API SN (Abarth) yağının kullanılmasını gerektiren tüm motorlar için önerilir.

Özellikler ve avantajlar

Yacco Galaxie S 10W50 yağı , en zorlu kullanım koşullarında (rekabet, vb.) yüksek sıcaklıklarda iyi bir yağlayıcı film sağlamak için mükemmel kayma direnci, PAO ve yüksek HTHS ile formülasyon sunar.

Yacco Galaxie S 10W50 yağı , DPF’nin (Partikül Filtresi) ve katalizörlerin optimum korunması için “Orta SAPS” ilavesine sahiptir.

Yacco Galaxie S 10W50 yağı ayrıca yağ tüketimini en aza indirmek için çok düşük uçuculuk sunar. Mükemmel deterjan ve dağıtma özellikleri, iyi bir motor temizliği sağlamaya ve turbo tıkanmasını önlemeye yardımcı olur. Bu yağ oksidasyona karşı çok iyi bir direnç sunar.