GALAXIE GT 5W50

Yacco Galaxie GT 5W50 yağı , %100 sentetik rekabet yağıdır.

Yacco Galaxie GT 5W50 , aşırı koşullarda optimum yağlamayı garanti etmek için polialfaolefinler ve esterlerle formüle edilmiş %100 sentetik bir yağdır. Yolda veya pistte yoğun olarak kullanılan ve kullanılan spor veya Grand Touring motorları için tasarlanmıştır. Başlangıçta turboşarjlı, çok valfli olsun veya olmasın Benzinli motorları yağlamak için geliştirilen bu yağ, LPG motorları ve DPF’siz (Partikül Filtresi) dizel motorlar için de uygundur.

Yacco Galaxie GT 5W50 yağı , üreticinin başka bir yerde verilen teknik özelliklerden birini karşılayan bir SAE 5W50 yağının kullanılmasını önerdiği veya kullanımına izin verdiği tüm motorlar için önerilir.

Özellikler ve avantajlar

Yacco Galaxie GT 5W50 yağı , mükemmel soğuk davranış ve ilk çalıştırmadan itibaren motor koruması sağlayan 5W sınıfı ve %100 sentetik bazlara sahiptir.

Yacco Galaxie GT 5W50 yağı , yüksek kayma direnci sağlayarak, ciddi çalışma koşullarında bile önemli bir sıcak yağ tabakasının hizmette kalmasını sağlar. Tortu oluşumunu önlemek için gelişmiş termal stabilite sağlar. Çok düşük uçuculuğu yağ tüketimini en aza indirir.

Yacco Galaxie GT 5W50 yağı , iyi motor temizliğinin korunmasını sağlayan mükemmel deterjan ve dağıtıcı özelliklere sahiptir.