GALAXIE 5W40

Yacco Galaxie 5W40 yağı , %100 sentetik PAO/ESTERS rekabet yağıdır.

Yacco Galaxie 5W40 yağı , aşırı koşullarda optimum yağlamayı garanti etmek için polialfaolefinler ve yüksek moleküler ağırlıklı esterlerle formüle edilmiş %100 sentetik bir yağdır. Bu ürün, yolda veya pistte kullanılan yüksek stresli spor veya büyük tur motorlarının gereksinimlerini karşılamak için geliştirilmiştir.

Galaxie serisi, rekabet türüne, motora ve ayarlara bağlı olarak karşılaşılabilecek farklı koşulları karşılayabilmek için çeşitli viskozitelerde mevcuttur. Yeterli yağ basıncını korumak için, servise ve yanmamış yakıtla seyreltme derecesine bağlı olarak bu ürünü veya Yacco Galaxie serisindeki diğerlerinden birini kullanın.

Özellikler ve avantajlar

Yacco Galaxie 5W40 yağı , hizmet sırasında her koşulda iyi yağ basıncını garanti etmek için yüksek sıcaklıklarda mükemmel korumayı garanti ederken, başlangıçtan itibaren mükemmel soğuk davranışı sağlayan bir SAE 5W-40 derecesine sahiptir.

Yacco Galaxie 5W40 yağı , ağır çalışma koşullarında bile hizmette önemli bir sıcak yağ filminin korunmasına izin veren yüksek kesme direnci, tortu oluşumunu önlemek için güçlendirilmiş termal stabilite ve yağ tüketimini en aza indirmek için çok düşük uçuculuk sunar.

Bu yağ ayrıca, iyi motor temizliğinin korunmasına izin veren mükemmel deterjan ve dağıtıcı özellikler sunar.