DEGRIPPANT 6 EN 1

Yaccoline DEGRIPPANT 6 IN 1 çok işlevli nüfuz eden bir yağdır: gevşetir, yağlar, nemi uzaklaştırır, korozyona karşı koruma sağlar, koruyucu bir film bırakır ve katranı giderir.

Yaccoline DEGRIPPANT 6 IN 1 , genel olarak ve özellikle ekipmanın uzun süre hareketsiz kalmasına veya aşındırıcı bir atmosfere (Sahil, deniz kullanımları, vb.) maruz kaldığı durumlarda, yakalama ve yağlama işlemleri için önerilir.

Yaccoline DEGRIPPANT 6 IN 1 birçok uygulama alanı için uygundur: otomotiv, kamu hizmetleri, ulaşım, tarım, bayındırlık işleri, su sporları, motosikletler, endüstri, vb.

Özellikler ve avantajlar

Yaccoline DEGRIPPANT 6 IN 1 , Fransız Donanması’nın spesifikasyonlarının gereksinimlerine göre test edilmiş bir tutukluk önleme gücüne sahiptir, dolayısıyla çok yüksek verimliliği vardır. Aynı zamanda serbest bırakmayı kolaylaştıran ve derin yağlama sağlayan bir migrasyon gücüne sahiptir.

Yaccoline DEGRIPPANT 6 IN 1 , özellikle nemli bir ortamda parçaların paslanmaya karşı mükemmel korunmasını sağlar. Spesifik solventler ve yağlayıcı bazlarla ilişkili çok sayıda katkı maddesi, sıkışmış mekanik parçalar üzerinde özellikle etkili bir iyileştirici etki sağlar.

Yaccoline DEGRIPPANT 6 IN 1 , gövde altı, kamyon şasisi, atlamalar üzerindeki katran ve asfaltı çözmesini sağlayan bir katran sökücü etkiye sahiptir (Kırılgan yüzeylerde ve belirli boyalarda önceden bir test yapın).

Kullanım için önlemler

Kullanmadan önce ambalajın üzerindeki güvenlik etiketini okuyun ve yacco.com’da bulunan güvenlik bilgi formuna bakın.